Якщо ви знаєте дотепний жарт у форматі цього сайту, будь ласка поділіться з нами!

Додайте анекдот як коментар до цієї сторінки. Коментар буде приховано, а жарт з часом з’явиться на головній сторінці сайту.

Дякуємо вам!

12 Responses to “Додати анекдот”

 1. general1313 Says:

  5 з 5!

 2. Копійка до копійки Says:

  Ем .. пишу шось, бо не знаю, чого воно хоче =)

 3. Александр Says:

  Читаю я ваши анектоды… и поражаюсь тупости украинской! Если не русские - не было бы вас хохлов, и украины тоже!!! Жаль, что мои предки за вас кровь пролевали… Скотами трусливыми будите скотами и помрете!!!

 4. Мишко Says:

  Ой затупив, перший вже тут є (:

 5. Андрій Says:

  Питання до адміністрації сайту: куда пропала нова партія анекдотів, яку було викладено сюда, як коменти? На головній сторінці їх не з’явилось, будь-ласка скажіть?

 6. admin Says:

  Андрій, вони будуть додані пізніше. Не хвилюйтесь, ми додали їх до бази. Дякуємо за участь.

 7. Руслан Says:

  Ми от тут сидимо, іржемо. А Нетрі наскрізь кацапіють. Хтось дає рекламу на українськомовні сайти? Маю на увазі систематично? Як Гугл чи Бєгун? Отож-бо. Як хто хоче зробити свого сайта, то робить кацапською. Скоро тільки moskaliv.net і залишиться.

 8. ГггГ Says:

  )))) жііііііррр ))

 9. Олексiй Says:

  Щось менi не дуже смiшно… У нас, украiнцiв вже не залишилось нi друзiв, нi справжних союзникiв. Чи ви може думаете, що Саакашвiлi-нам друже? Ха-ха-ха! Чи може “уся братска Европа” , Лев Качиньский-(шляхтич-союзник))), а! навiть- сам Джордж Буш! Оце-анекдот!)))Зрозумийте! МИ ДЛЯ НИХ - М’ЯСО!!! А наша краiна-полiгон! Тiльки росiяни та бiлоруси-могли би бути нам справжними друзями та браттями, але МИ РОБИМО УСЕ, ЩОБ У НАС БУЛИ ТIЛЬКИ ВОРОГИ! P.S.: погляньте на карту Евразii. Вiдiйдiть вiд неi на три метри. Якi краiни займають майже всю площу карти? Ви там Украiну добре бачите? Грузiю взагалi бачите? Зараз зрозумiли, якого сусiда ми могли б отримати у друзi та союзникi?!!! Вам ще смiшно?

 10. Федір Беген Says:

  Небачених висот досяг сервіс на залізницях України!
  З першого листопада “Укрзалізниця” дозволила користуватися туалетами на зупинках!
  На всій території Росії!

 11. Антирогуль Says:

  Рогуляндия так и прёт!
  Меня всегда удивляло: откуда такое бычество у рогулей, ненависть ко всему не рогатому? Ведь не только к москалям, и к полякам и к евреям и к хрен знает кому. Друг к другу прежде всего.

 12. СТАЛИН Says:

  Поздравляю! У Вас самый идиотский сайт в Интернете)))
  Тов. СТАЛИН.

Залиш коментар

секс с молоденькими