— Діду! Чули, москалі в космос полетіли!
— Що, всі?
— Та ні, тільки один.
— То чого ж ти тоді кричиш?
* * *
Зустрілися українець з американцем, розговорилися про гори.
— У нас такі гори, що як гукнеш — ехо 5 хвилин триває.
— Та хіба це гори? У нас ехо 3 години тримається.
Вилазять на Говерлу, українець кричить:
— В Карпатах москаль!!!
Луна: «Де москаль?! Де москаль?! Де москаль?! Де москаль?!»
Ходить москаль по лісу з кошиком — збирає гриби…
Ззаду з автоматом напоготові підходить бандерівець:
— Ти шо тут робиш?
— Гріби собіраю…
Бандерівець, направляючи автомата:
— А ти їх тут садив?
— Куме, знаєш що по-москальськи означає наше козацьке слово «шабля»?
— Ну і що??
— Тихіше, панночко!
1933 рік. Українське село. До криниці підійшов чоловік і схилився, щоб випити води. Підбіг дід і застерігає:
— Чоловіче, не пий! Москалі воду отруїли!
— Что ти гаваріш?
— Я говорю: пий мєдлено, вода холодна, горло застудиш.
Сидять на річці українець і москаль, ловлять рибу. Витягують одну золоту рибку на двох. Москаль зачепив її за рот, українець — за хвіст. Рибка:
— Ви впіймали мене разом, тому маєте 3 бажання на двох.
Москаль:
— Хочу, щоб з усієї росії вислали всіх хохлів! Зробила?
— Так.
— І хочу, щоб усю росію обгородили двадцятиметровою стіною!
— Готово.
Українець:
— А там точно нікого наших не лишилося?
— Жодного.
— Тоді заливай бетоном.
Перестрілка. З одного боку українці, з іншого — москалі. З української сторони: «Ванька!» — мужик висовується: «Что?» — постріл. «Василий!» — «Что?» — постріл. Раптом з протилежного боку: «Микола!» — і тиша. З української сторони: «Хто кричав Микола?» — «Я!» — постріл.
Йдуть хлопці по селу.
— Хлопці, куди вас так багато?
— Москалів бити!!!
— А якщо вони вас?
— А НАС ЗА ШО???