* * *
#3
— Діду! Чули, москалі в космос полетіли! — Що, всі? — Та ні, тільки один. — То чого ж ти тоді кричиш?
#1
Зустрілися українець з американцем, розговорилися про гори. — У нас такі гори, що як гукнеш — ехо 5 хвилин триває. — Та хіба це гори? У нас ехо 3 години тримається. Вилазять на Говерлу, українець кричить: — В Карпатах москаль!!! Луна: «Де москаль?! Де москаль?! Де москаль?! Де москаль?!»
#8
Ходить москаль по лісу з кошиком — збирає гриби… Ззаду з автоматом напоготові підходить бандерівець: — Ти шо тут робиш? — Гріби собіраю… Бандерівець, направляючи автомата: — А ти їх тут садив?
#7
— Куме, знаєш що по-москальськи означає наше козацьке слово «шабля»? — Ну і що?? — Тихіше, панночко!
#6
1933 рік. Українське село. До криниці підійшов чоловік і схилився, щоб випити води. Підбіг дід і застерігає: — Чоловіче, не пий! Москалі воду отруїли! — Что ти гаваріш? — Я говорю: пий мєдлено, вода холодна, горло застудиш.
#5
Сидять на річці українець і москаль, ловлять рибу. Витягують одну золоту рибку на двох. Москаль зачепив її за рот, українець — за хвіст. Рибка: — Ви впіймали мене разом, тому маєте 3 бажання на двох. Москаль: — Хочу, щоб з усієї росії вислали всіх хохлів! Зробила? — Так. — І хочу, щоб усю росію обгородили двадцятиметровою стіною! — Готово. Українець: — А там точно нікого наших не лишилося? — Жодного. — Тоді заливай бетоном.
#4
Перестрілка. З одного боку українці, з іншого — москалі. З української сторони: «Ванька!» — мужик висовується: «Что?» — постріл. «Василий!» — «Что?» — постріл. Раптом з протилежного боку: «Микола!» — і тиша. З української сторони: «Хто кричав Микола?» — «Я!» — постріл.
#2
Йдуть хлопці по селу. — Хлопці, куди вас так багато? — Москалів бити!!! — А якщо вони вас? — А НАС ЗА ШО???